Dane firmy

https://gsm-ursus.pl/serwis-iphone-6/


Wymiana szybki iPhone 6 Warszawa cena


Dzieci Warszawy 9, 02-495 Warszawa

Tel: 888733744

Oceń firmę (1 z 1 głosów)Krótki opis firmy Wymiana szybki iPhone 6 Warszawa cena

Data dodania firmy: 2018-02-08

Zbiłeś ekran w iPhonie i nie wiesz, gdzie się udać, aby go wymienić? Szukasz dobrego serwisu, który specjalizuje się w naprawianiu różnych modeli iPhone, i w którym nie wydasz całego majątku za wymianę szybki w telefonie? Odwiedź stronę internetową gsm-ursus.pl i zgłoś się po pomoc do nich! Wybierając ich usługi, masz pewność, że oddajesz swój telefon to naprawdę porządnego serwisu, w którą pracują prawdziwi specjaliści od iPhone i innych sprzętów marki Apple. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości sprzętu marki Apple możesz liczyć u nich na fachową pomoc.
Wybierz usługi firmy KOM-SERWIS i zgłoś się do nich już teraz. U nich możesz dokonać wymiany szybki w iPhone 6 w Warszawie w dobrej cenie, bez obaw, że naprawa się przeciągnie lub że pojawią się dodatkowe, nieprzewidziane koszty. Zaufaj specjalistom od naprawy produktów marki Apple i nie przepłacaj za wymianę ekranu lub baterii w swoim iPhone. Z ich pomocą zrobisz to szybko i naprawdę niedrogo w porównaniu do konkurencji. 

Dnia 2019-06-26 14:14:37 ateas napisał:
Usługi Kom-Serwis to najwyższa klasa jakości, a i ceny mają konkurencyjne. Jeśli twój sprzęt marki Apple wymaga naprawy, to warto się z tym udać właśnie do nich. Skutecznie zreanimowali mojego iPhone'na po zalaniu, a już myślałem, że będę musiał spisać go na straty. :)
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa