Dane firmy

https://www.roltrans.eu/


Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans • Rozrzutnik obornika nowy


Mazowiecka 18, 06-200 Maków Mazowiecki

Tel: 29 765 02 54

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans • Rozrzutnik obornika nowy

Data dodania firmy: 2019-02-17

Jeżeli szukasz nowych maszyn do swojego gospodarstwa, to z pewnością zainteresują Cię produkty przedsiębiorstwa ze strony roltrans.eu, które wykonuje swoje maszyny z najwyższej jakości materiałów i zaopatruje je w najnowocześniejsze zespoły i podzespoły najlepszych europejskich producentów. Jeśli potrzebny Ci na przykład nowy rozrzutnik obornika, na podanej stronie możesz kupić dowolne urządzenie tego typu o ładowności od 4 do 14 ton w zależności od tego, jakie potrzeby ma Twoje gospodarstwo.

Rozrzutniki te mogą być wyposażone w adaptery:

  • poziome dwubębnowe,
  • poziome jednobębnowe,
  • pionowe dwubębnowe,
  • pionowe 4 bębnowe.

Do wyboru będziesz miał także napęd mechaniczny lub hydrauliczny i możesz również wybrać rodzaj podwozia, które może być jedno- lub dwuosiowe, a także na zawieszeniu typu tandem. Wszystkie roztrząsacze mogą służyć do rozrzucania obornika, kompostu, torfu, wapnia i półpłynnych nawozów, a także do przewozu płodów rolnych, gdyż są one przystosowane do poruszania się po drogach publicznych. Są to urządzenia wielofunkcyjne, które z pewnością sprawdzą się w każdym gospodarstwie.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa