Dane firmy

http://www.podokienniki-ceramix.pl/


Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix" - Parapety zewnętrzne ceramiczne


Mostowa 12a, 51-180 Wrocław-Szymanów

Tel: 601 70 58 63

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix" - Parapety zewnętrzne ceramiczne

Data dodania firmy: 2019-03-03

Z racji swojego wieloletniego doświadczenia przy produkcji ceramiki budowlanej firma Ceramix służy fachową pomocą przy wyborze podokienników. Użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Bogata kolorystyka sprawia, że klient może z łatwością dopasować kolor parapetu do ramy okiennej, co wpłynie niewątpliwie na jego walory estetyczne.

Ceramiczne parapety zewnętrzne cechuje duża wytrzymałość, co sprawia, że będą dobrą inwestycją na lata. Firma w swojej ofercie posiada jeszcze podokienniki klinkierowe, które różnią się między sobą metodą wypalania cegły. To do klienta należy decyzja, który rodzaj materiału przypadnie mu do gustu. Bogata oferta kolorystyczna pomoże dopasować parapet do innych elementów elewacji, tworząc z nimi harmonijną całość.  

Przed montażem należy dokładnie wymierzyć głębokość wnęki okiennej, co pomoże zabezpieczyć ściany przed zamoknięciem, chroniąc je przed powstaniem grzyba i rozwojem pleśni. Jeśli żaden z oferowanych produktów nie spełnia oczekiwań klienta, istnieje możliwość modyfikacji podstawowego asortymentu.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Football Freestyle Dawid Pajor


Wyszyńskiego 22, Wrocław

GoldenDreams Paweł Sekuła


Jana Pawła II 86B, Lubin