Dane firmy

https://www.zefe.pl/


Kebab nowe miasto białystok | Doner Kebab Zefe


Wrocławska 20, 15-644 Białystok

Tel: 539 935 000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Kebab nowe miasto białystok | Doner Kebab Zefe

Data dodania firmy: 2019-03-20

Doner Kebab Zefe ulokowany w Nowym Mieście na terenie Białegostoku znajduje się w Galerii Zielone Wzgórze, mieszczącej się w sklepie Carrefour. To wyjątkowo atrakcyjna oferta dla wszystkich głodnych nowych smaków i niskich cen!

Dzięki przemyślanemu, starannemu doborowi składników, jak również ścisłej kontroli jakości, w potrawach przygotowywanych przez pracowników tej restauracji mieszkańcy stolicy Podlasia rozsmakowali się na dobre. Doskonale przyrządzone oraz w odpowiedni sposób przyprawione grillowane mięso, skrawane z pionowego rożna, stanowi podstawę pysznego kebabu. Smaczne sosy własnego wyrobu, jak też świeże warzywa tworzą wraz z nim niepowtarzalne połączenie, którego długo nie można zapomnieć! To tani posiłek, który z pewnością w ciekawy sposób urozmaici menu każdego klienta. Wegetarianie także znajdą tutaj coś dla siebie, ponieważ wszystkie mięsne produkty mają swój bezmięsny odpowiednik. Wysoki poziom obsługi to niekwestionowany atut tego miejsca. Firma dokłada wszelkich starań, ażeby czas oczekiwania na posiłek był zredukowany do minimum.

Dnia 2019-03-29 14:50:19 izishont napisał:
Uważam, że to jedna z lepszych "kebabowni" w moim mieście! Smaczne i w różnych wersjach - takie są kebaby w ich wykonaniu.
Ocena: 5

Inne firmy z tego samego województwa

4REF sp. z o.o.


Hurtowa 4, Białystok

Falko Fish


Bakałarzewska 38, Suwałki