Dane firmy

https://sklep.pasiekazpasja.pl/


Miód wrzosowy sklep • https://sklep.pasiekazpasja.pl


Szafranowa 3, 76-– Stare Bielice

Tel: 661 532 463

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Miód wrzosowy sklep • https://sklep.pasiekazpasja.pl

Data dodania firmy: 2019-04-23

Cierpisz na niedobory witaminy A oraz pochodzących z grupy B? A może potrzebujesz uzupełnienia potasu, wapnia lub żelaza? Wszystkie te witaminy i minerały może zaoferować Ci miód wrzosowy! Sklep internetowy sklep.pasiekazpasja.pl oferuje miody wszelkiego typu w najlepszych cenach. Co ważne, w asortymencie ma również tak rzadko spotykane miody, jak ten wymieniony wcześniej.

Firma dokłada wszelkich starań, aby móc zagwarantować swoim klientom dostęp do najwyższej klasy produktów. Sprzedaje miody polskiego pochodzenia, będące efektem prac pszczelarzy z danej pasieki. Nie są to mieszanki miodów europejskich, które często można spotkać na sklepowych półkach! Dzięki temu klienci mogą liczyć na ponadprzeciętne właściwości, a także doskonałe działanie antybakteryjne. Sprawdź ofertę i zamów miód dla siebie i swojej rodziny!

Dnia 2019-05-28 15:11:13 calyow napisał:
Uwielbiam miód, bo to smaczny i zdrowy substytut cukru. Pochwalę wam się moim odkryciem - dobry miód można kupić właśnie w tym sklepie online. Dla mnie jest to najlepsza opcja na zakup, czyli to co tygryski lubią najbardziej. :)
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Pro Natura sp. z o.o.


Chwiram 89/2, Chwiram

Global Machinery


Gdyńska 5, Złocieniec

Rental Serwis


Będgoszcz 18, Bielice