Dane firmy

http://kamo.com.pl/konfesjonal-grzewczy


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Konfesjonał grzewczy


Chośnica 1, 77-124 Chośnica

Tel: 604 419 278

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Konfesjonał grzewczy

Data dodania firmy: 2019-07-08

Kiedyś zapewnienie odpowiedniej temperatury w obiektach sakralnych było trudnym do wykonania zadaniem z uwagi na charakterystyczną konstrukcję i duże wymiary tego typu budynków. Dziś na rynku bez trudu znajdziesz szereg rozwiązań dedykowanych zarówno księżom, jak i wiernym gromadzącym się w świątyniach, by wziąć wspólnie udział w obrzędach liturgicznych.

Znakomitą propozycją dla duchownych, którzy zajmują się spowiadaniem parafian, jest konfesjonał grzewczy, którego działanie bazuje na podobnych zasadach co system wykorzystywany w fotelach samochodowych. Zaawansowana technologicznie mata umożliwia ogrzewanie siedziska i pleców. Dzięki dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów ofercie Kamo.com.pl zamawiający może określić wymiary produktu. Całość jest bardzo łatwa w montażu i gwarantuje niewielki pobór energii elektrycznej, więc nie powoduje znaczącego zwiększenia opłat za prąd.  

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Apteka GEMINI


Trzy Lipy 3, Gdańsk

Grupa EGA


Żaglowa 24, Gdańsk

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński


Plażowa 15, Straszyn