Dane firmy

https://www.e-kjstudio.pl/tworzenie-fanpage-na-facebooku


Zakładanie strony na fb


Promienna 23 /21, 64-920 Piła

Tel: 500 264 071

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Zakładanie strony na fb

Data dodania firmy: 2019-11-11

Media społecznościowe dają firmom z różnych branż możliwość docierania do setek tysięcy lub nawet milionów potencjalnych klientów oraz utrzymywania z nimi ciekawych i wartościowych relacji poprzez prowadzenie interakcji na tak zwanym fanpage’u. Jeśli chcesz, by Twoja aktywność w poszczególnych kanałach przynosiła upragnione rezultaty, możesz skorzystać z pomocy specjalistów.

KJ Studio świadczy takie usługi jak zakładanie strony na FB, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się możliwościami, jakie oferuje największy portal społecznościowy, na którym codziennie loguje się kilkanaście milionów użytkowników z Polski. Publikacją postów na fanpage’u możesz zająć się samodzielnie lub zlecić ją doświadczonemu przedsiębiorstwu z Piły, które wie, jak tworzyć profesjonalne i pomysłowe treści. Ze wszystkimi szczegółami współpracy możesz zapoznać się na oficjalnej stronie www.

Dnia 2020-07-28 15:38:42 sadgoose130 napisał:
Uważam, że KJ Studio to świetni specjaliści od prowadzenia fanpage'a na Facebooku: od założenia po aktywne prowadzenie - podchodzą do sprawy kompleksowo.
Ocena: 5

Inne firmy z tego samego województwa

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań