Dane firmy

https://www.metalmix.info/Joomla/lawki-stalowe/121-lawka-miejska-parkowa-ogrodowa-aria-bez-oparcia-do-zabetonowania.html


Ławki parkowe bez oparcia


Bohaterów Bielnika 23, 64-200 Wolsztyn

Tel: 604 348 429

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Ławki parkowe bez oparcia

Data dodania firmy: 2020-05-03

Piękna, ciepła pogoda zachęca do wyjścia z domu i odpoczynku na świeżym powietrzu. Wiele osób z dziećmi, a także starszych, chętnie spoczęłoby wśród zieleni parkowej, ale nie zawsze mają na czym usiąść. Wiele samorządów dba jednak o swoich mieszkańców i stara się, by żyło im się wygodnie i kolorowo. Szukają one wówczas producentów wykonujących najróżniejsze elementy małej architektury w atrakcyjnych cenach. Jedną z takich firm można znaleźć na stronie sklep.metalmix.info. Produkuje ona między innymi ławki parkowe bez oparcia estetycznie wykonane z takich materiałów jak stal i drewno.

Ławki te mają bardzo atrakcyjne ceny. Są one mocowane na stałe do podłoża, a ich siedziska wykonuje się ze świerku skandynawskiego bardzo odpornego na działanie różnych czynników pogodowych. Deski z wyfrezowanymi na okrągło krawędziami są zaimpregnowane specjalnym środkiem i pomalowane lakierobejcą. Są one dostępne w długościach od 100 do 220 cm. Montaż ławek jest niezwykle prosty i mogą to bez trudu zrobić pracownicy zieleni miejskiej, ponieważ do każdej z nich w komplecie dołączone są elementy złączne. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań