Dane firmy

https://prysznicowe.pl/plyty-prysznicowe


Płyta prysznicowa • prysznicowe.pl


Południowa 60a, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Tel: 663404060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Płyta prysznicowa • prysznicowe.pl

Data dodania firmy: 2023-02-02

Na stronie internetowej prysznicowe.pl konsumenci mogą zakupić armaturę łazienkową i inne elementy wykończeniowe. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności w branży firma bezbłędnie trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować różnorodne produkty w przystępnych cenach.

Dużym zainteresowaniem cieszy się płyta prysznicowa. Innowacyjny produkt jest łatwy w montażu, wytrzymały. Co więcej, płytę można montować na konstrukcjach drewnianych oraz posadzkach betonowych i wykończyć płytką ceramiczną lub elastyczną wykładziną. To doskonałe rozwiązanie dla domów prefabrykowanych. Oferta zawiera także pasujące wpusty, syfony i rewizje.

Warto zaznaczyć, że asortyment obejmuje również artykuły przeznaczone do toalet publicznych, znajdujących się w centrach handlowych, restauracjach czy barach. Klienci mogą nabyć pisuary ze stali nierdzewnej, miski i kompakty WC czy duże umywalki zbiorcze. Firma gwarantuje szybką realizacją zamówienia oraz profesjonalne doradztwo.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Detoks Alkoholowy


Spławie 48, Poznań

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań