Dane firmy

https://smileup.pl/chirurgiczne-usuwanie-osemek-ekstrakcja-zebow/


Wyrywanie 8


Romaszewskiego 10, 01-892 Warszawa

Tel: 603 266 466

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Wyrywanie 8

Data dodania firmy: 2023-05-14

W warszawskim gabinecie stomatologicznym zaprezentowanym na stronie internetowej dostępnej pod adresem smileup.pl można poddać się różnego rodzaju zabiegom, mającym na celu poprawę zdrowia jamy ustnej oraz estetykę uśmiechu. Wyrywanie 8 dodatkowo można zaliczyć do grupy zabiegów przywracających komfort, gdyż zęby te często powodują wiele problemów, między innymi silny ból na etapie wyrastania czy ryzyko krzywienia się zgryzu.

Bywają także usuwane bez takich wskazań, ale w przypadku, kiedy zaatakuje je próchnica - ze względu na ich położenie, daleko w jamie ustnej, nie biorą udziału w procesie żucia pokarmu, więc tak naprawdę są zbędne. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by od razu usuwać je zamiast leczyć, oszczędzając sobie tym samym problemów, nieprzyjemnych doznań (wiele osób w czasie zabiegów przeprowadzanych na tych zębach ma odruch wymiotny) oraz kosztów.

Specjaliści z warszawskiego gabinetu dokładnie informują, jak wygląda zabieg i jak należy postępować po powrocie pacjenta do domu.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa