Dane firmy

https://cacaomana.com/dzialanie-i-wlasciwosci-kakao/


Kakao ceremonialne efekty


Nadbrzeżna 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel: 739208308

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Kakao ceremonialne efekty

Data dodania firmy: 2023-08-27

Sklep online, którego właścicielem jest firma PPUH Trójka, prowadzi sprzedaż produktów powstałych poprzez selekcję oraz jak najbardziej naturalny proces uprawy, zbioru i fermentacji nasion kakaowca. Surowiec, z którego wytwarza się dostępny w ofercie wyrób, pochodzi z plantacji położonych na terenie państw Ameryki Południowej, a także Afryki. Obsługa gwarantuje, że proponowane kakao i jego pochodne są oryginalne, pełne wartościowych składników odżywczych oraz cieszą smakiem i aromatem.

Dostawca przyjmuje zamówienia od osób prywatnych i odbiorców prowadzących działalność Poleca produkty z miazgi kakaowej weganom i wegetarianom. Pracownicy sklepu jako najkorzystniejsze dla zdrowia wskazują kakao ceremonialne. Efekty picia bądź spożywania w formie stałej odpowiednio przetworzonych, czystych ziaren kakaowca można zaobserwować wśród dzieci, dorosłych, a także seniorów. 

Inne, dostępne w ofercie wegańskie produkty, to świece z soi oraz kadzidła, przydatne podczas chwil relaksu w domowym zaciszu.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

STIER S.C.


Śląska 96, Gorzów Wielkopolski

Hurtownia "DUŚKA"


Wilenko 18, Świebodzin

Francepol Sp. z o.o.


Zatorze 9, Stary Kisielin