Dane firmy

https://sklepbudowlanca.pl/


https://sklepbudowlanca.pl/ | Sklep z artykułami budowlanymi


Torowa 16c, 32-050 Skawina

Tel: 790 260 407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://sklepbudowlanca.pl/ | Sklep z artykułami budowlanymi

Data dodania firmy: 2023-12-16

W doskonale wyposażonym sklepie online działającym pod adresem sklepbudowlanca.pl można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do wykonywania wszelkich prac budowlanych. W dodatku internetowy sklep z artykułami budowlanymi ma wyłącznie produkty najwyższej jakości, które ułatwiają pracę, przyspieszają ją i pozwalają na osiąganie lepszych wyników. Z tego względu chętnie inwestują w nie profesjonalne ekipy budowlane i remontowe.

W ofercie można znaleźć narzędzia, akcesoria czy środki chemiczne. Są to zaprawy przeznaczone do rozrabiania z wodą, jak i gotowe do użyciu, w ekonomicznych opakowaniach. Producenci wszystkich produktów z oferty dokładają starań, by ich zastosowanie było wygodne oraz szybkie, tego bowiem wymagają profesjonalne warunki. Produkty te są też dokładnie opisane, co ułatwia podjęcie decyzji oraz daje pewność, że każdy zakup będzie trafiony.

Wszystko to zaś można mieć w niewygórowanych cenach. Pozwala to na oszczędności lub zaopatrzenie się w większą ilość produktów, np. na zapas.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

NZOZ Revita


Kolorowe 21, Kraków