Dane firmy

https://denta-clinic.pl/cennik/


https://denta-clinic.pl/ | Dentysta gdańsk cennik


Maurycego Beniowskiego 1, 80--38 Gdańsk

Tel: +48 500 44 34 34

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://denta-clinic.pl/ | Dentysta gdańsk cennik

Data dodania firmy: 2024-01-31

Nasza firma, zlokalizowana w Gdańsku, stawia na połączenie technik leczenia z indywidualnym podejściem do pacjenta. Nasza oferta to przede wszystkim bezbolesne zabiegi, które mają na celu zadbanie o zdrowie zębów i całej jamy ustnej, a także o estetykę uśmiechu. To ostatnie zapewniają zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, a także rozmaite, stosowane przez nas metody w dziedzinie protetyki i ortodoncji. Usługi te kierowane są więc do osób w różnym wieku i o różnych potrzebach.

Na stronie można znaleźć cennik dentysty z Gdańska, co umożliwia każdemu klientowi zaplanowanie swojego budżetu na zdrowy uśmiech, bez obaw ukrytych kosztów. Specjaliści opracowują też plany leczenia i postępowania, co sprawia, że pacjenci jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów wiedzą, jak będzie przebiegać ich ścieżka do zdrowego i estetycznego uśmiechu i na co muszą się przygotować. 

Na stronie gabinetu można znaleźć wszystkie potrzebne informacje, a dodatkowe wskazówki uzyskać po nawiązaniu kontaktu osobistego.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

RW Serwis


Łukocin 4, Łukocin

Gdańska Klinika Urody


Stara Stocznia 2, Gdańsk