Dane firmy

https://probox.pl/kategoria-produktu/214/szafy-chlodnicze-przeszklone-chlodziarki-do-butelek-i-lodowki-gastronomiczne-do-sklepu


Szafy chłodnicze przeszklone • F.P.H.U. Probox


Trakt Brzeski 58, 05-077 Warszawa

Tel: 22 77 33 893

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Szafy chłodnicze przeszklone • F.P.H.U. Probox

Data dodania firmy: 2017-09-09

PROBOX jako Centrum Wyposażenia Gastronomii i Sklepów dedykuje swój asortyment sklepom spożywczym, mięsnym, restauracjom i innym lokalom gastronomicznym. W sklepach spożywczych często znajdują się szafy chłodnicze przeszklone. Służą one do krótkotrwałego przechowywania w nich produktów spożywczych. Dzięki przeszklonym drzwiom klient może najpierw sprawdzić co znajduje się w chłodniczej szafie i zlokalizować interesujący go produkt przed wyjęciem go. Tego typu szafy pozwalają na zareklamowanie produktów i zaoferowanie ich w przyjemnej, chłodnej temperaturze. Takie rozwiązanie jest szczególnie dobre, gdy za oknem gorące lato.

Firma PROBOX posiada w swojej ofercie wiele innych urządzeń czy przedmiotów, które pełnią rolę wyposażenia lokali gastronomicznych i sklepów. Zapoznaj się z nimi na stronie internetowej firmy.

Dnia 2018-04-11 14:39:27 Anita Wieczorek napisał:
Mam mały osiedlowy sklepik i właśnie popsuła mi się szafa chłodnicza z lodami, więc zamówiłam nową przeszkloną nawet od firmy Probox i bardzo sobie chwalę.
Ocena: 3

Inne firmy z tego samego województwa

Pogotowie Zamkowe


Pl. Konstytucji 2, Warszawa

Taxi Bagażówka


Modlińska 6, Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz


Grzybowska 87, Warszawa