Dane firmy

#


NZOZ Revita | Usg dzieci kraków


Kolorowe 21, 31-949 Kraków

Tel: +48601555644

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy NZOZ Revita | Usg dzieci kraków

Data dodania firmy: 2017-10-09

Bez dobrego zdrowia trudno jest być skutecznym i wydajnym. Regularna profilaktyka pozwala uniknąć rozwoju poważniejszych schorzeń i chorób. W Małopolsce działa NZOZ Revita, która oferuje wykonywanie badań specjalistycznych prywatnie. Oferuje profesjonalne USG dzieci w Krakowie, Miechowie i Proszowicach. Wykonuje także badania takie jak:

- USG dopplerowskie,

- echo serca,

- EKG.

W NZOZ Revita można również zasięgnąć porad u lekarzy specjalistów. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy za nagłe chudnięcie odpowiada nieprawidłowa praca tarczycy, umów się na wizytę przez internet do endokrynologa. Wskaże on, które badania są konieczne, by móc postawić diagnozę. NZOZ Revita działa już od wielu lat a lekarze, którzy tam pracują, mają wymagane doświadczenie do stawiania diagnoz. Poza tym, dysponuje ono nowoczesną aparaturą, dzięki czemu wyniki badań są dokładne i wiarygodne.

Dnia 2018-07-12 11:29:14 Ywonne napisał:
Miałam niedawno okazję i przyjemność być z dzieckiem w NZOZ Revita na USG. Profesjonalne podejście do pacjenta, a tym bardziej dziecka sprawiło, że miło wspominam pobyt. Mój syn również.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, Kraków

Body Camp


Poręba 38, Trzemeśnia

Stalgar


Siewna 21C, Kraków