Dane firmy

https://klinika.osrodek-oaza.pl/terapia/


Ośrodki leczenia alkoholizmu


Ługowiska 1, 87-850 Choceń

Tel: 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Ośrodki leczenia alkoholizmu

Data dodania firmy: 2019-04-03

Alkoholizm, narkomania, jak wiele innych patologicznych uzależnień prowadzi do agresywnych zachowań, odosobnienia, wykluczenia ze środowiska, a w końcu nawet do śmierci. Toksyczne substancje zawarte w używkach wpływają negatywnie na funkcjonowanie organizmu, np. działając szkodliwie na układ nerwowy. Mając na uwadze ośrodki leczenia alkoholizmu, warto zapisać się na taką terapię, która złagodzi skutki nadmiernego picia, pozwalając choremu uporać się z problemem.

Warto w tym celu wejść na stronę klinika.osrodek-oaza.pl i zapoznać się z ofertą skierowaną do każdego, kto wymaga kompleksowego wsparcia w walce z nałogiem. Terapie prowadzone są z użyciem nowoczesnych metod dopasowanych do indywidualnych potrzeb kuracjuszy. Na terenie ośrodka znajduje się wiele udogodnień, które pozwolą zadbać o ich lepsze samopoczucie, zapewniając im na czas pobytu anonimowość. 

Każdy proces wymaga czasu. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pracowników na podstawie metody poznawczo-behawioralnej o szerokim zakresie stosowania. Z jej pomocą chory uzyska samokontrolę nad swoim zachowaniem. 

Dnia 2019-06-26 15:11:42 ustor napisał:
Nałogowe picie alkoholu spowodowało, że niemalże sięgnąłem dna. Dopiero po terapii w ośrodku Oaza udało mi się wyjść na życiową prostą, choć ciągle muszę próbować naprawić nadwyrężone relacje z rodziną i znajomymi. Przy okazji pozdrawiam "oazową" kadrę - Władek.
Ocena: 4

Inne firmy z tego samego województwa

ODEKA SIMP FF


Toruńska 286, Bydgoszcz

Auto Serwis Kwiatowa


Kwiatowa 83, Toruń

Autokasacja U Jacka


Chemików 13, Włocławek