Dane firmy

http://rwserwis.com.pl/oferta/chlodnictwo/


Agregaty chłodnicze


Łukocin 4, 83-113 Łukocin

Tel: 798 058 331

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Agregaty chłodnicze

Data dodania firmy: 2017-11-02

Jeśli Twoje wymagania dotyczące pomieszczeń chłodniczych, dotyczą wydajności i wytrzymałości, ale także ceny - firma RW Serwis spełni Twoje oczekiwania. Firma znalazła złoty środek w momencie, gdy zaczęła oferować niedrogie agregaty chłodnicze w Kościerzynie, które spełniają szereg wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Agregaty chłodnicze oferowane przez firmę, są uniwersalne i nadają się do firm o różnych profilach. Mogą z nich korzystać zarówno właściciele firm gastronomicznych, ale także sklepów z różnych branż. Komory chłodnicze i mroźnicze są wykonywane zgodnie z zapotrzebowaniem klienta, toteż różnorodność w tej kwestii również jest możliwa. Dodatkowo, agregaty chłodnicze objęte są okresowymi przeglądami, które umożliwiają wcześniejsze wykrycie lub zapobieganie awarii urządzenia. Wejdź na stronę rwserwis.com.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Dnia 2018-03-16 10:57:26 utsansine napisał:
Faktycznie, takich agregatów chłodniczych, jakie dostępne są w tej firmie, to trudno będzie nam znaleźć u innych dostawców. Do tego służą pomocą jeśli chodzi o serwis - jak dla mnie kompleksowo podchodzą do tematu.
Ocena: 5

Inne firmy z tego samego województwa

Gdańska Klinika Urody


Stara Stocznia 2, Gdańsk